לשם כך אנו משתמשים בכל המתודולוגיות העומדות לרשותנו ומבוססות על מחקר כמותי או איכותני, מידע הנשאב מתוך הרשת (בלוגים, פוסטים, כתבות וכו'), מידענות בארץ ובעולם, מידע מנתוני המכר ועוד נתונים שנצברו בארגון ומחוצה לו.

וזאת, כי כיום, מנהלי השיווק, הפועלים בזירה הגלובאלית הנוכחית, לא יכולים להסתפק רק בסוג או במקור אחד של מידע ולמעשה, עבור כל שאלה, סוגיה או החלטה שיווקית, אסטרטגית או עסקית, ישנם מקורות מידע רבים ומגוונים.

אנו מדמים את תהליך מיפוי מקורות המידע כמסע בתוך צינורות רבים דרכם זורמות כמויות המידע שנצבר עד לאותו רגע. אלו מנוקזים לצינור אחד, דרכו מעובדים כלל הנתונים ביחד מכלל מקורות המידע, המתגבשים לכדי 'תובנות על' ו'המלצות לפעולה'.

חשבתם שבשלב זה סיימתם איתנו? אז לא...בשלב הבא נשמח להמשיך וללוות את צוות השיווק, משרדי הפרסום, יחסי הציבור וכל מי שקשור לאותו פרויקט עד למימוש מלא של התובנות וההמלצות.

רוצים לשמוע עוד? צרו איתנו קשר ונשמח לתאם שיחת היכרות.

אודותינו

2thepoint היא חברה העוסקת במחקר שיווקי רב ערוצי.

כל שאלה עסקית היא מסע חדש עבורנו. מסע אותו אנו עוברים ביחד עם הלקוח, משלב הדילמה ועד פיצוחה.

במהלך המסע אנו ממפים את כל מקורות המידע הנדרשים לצורך קבלת המענה. בכדי לקבל מענה רלוונטי ולייצר ממנו החלטות חכמות, צריך לדעת לברור את מקורות המידע הנכונים, לעשות בהם שימוש נכון ולקבל מהם את התובנות הנכונות.

חלק ממקורות המידע קיימים עבורנו (מידע שנצבר ונמצא אצלכם – הלקוחות) וחלק אחר ממקורות המידע יש לאתר (דרך תשאול, מידענות סקירה אינטרנטית ועוד)

ב 2thepoint אנחנו עושים בדיוק את זה, מכוונים ישר למקורות המידע הרלוונטים, או בשפה שלנו -  ישר לנקודה.

האנשים של 2thepoint

2thepoint מחקר שיווקי
תמי בירמן

תמי בירמן ועדי ענבר בעלות ניסיון מקצועי רב בתחום מחקרי השוק וניהול המידע.

לאחר שנים רבות בתחום צברנו מיומנות רבה ב(כמעט) כל מתודולוגיה קיימת ו(כמעט) כל תחום אפשרי,  אשר מאפשרת לנו כיום לבחון את השאלה העסקית ולתרגם אותה לפתרונות אסטרטגיים ושיווקיים מדויקים.

את 2thePoint הקמנו מתוך הבנה, שמנהלי השיווק הפועלים בזירה הגלובאלית הנוכחית לא יכולים להסתפק רק בסוג אחד של מידע. למעשה עבור כל שאלה, כל סוגיה, כל החלטה, ישנם מקורות מידע רבים ומגוונים. כדי לקבל החלטות חכמות, צריך לדעת לברור את מקורות המידע הנכונים, לעשות בהם שימוש נכון ולקבל מהם את התובנות הנכונות. הייעוץ שאנחנו מספקות עושה בדיוק את זה – ישר לנקודה.

עוסקת במחקר וניהול מידע ב – 16 השנים האחרונות. בעלת תואר בהנדסת תעשייה וניהול, תואר במנהל עסקים בהתמחויות של שיווק ושל התנהגות ארגונית, בעלת תעודת יועצת ארגונית ומנחת קבוצות וניסיון עשיר ורב בתחום מחקרי שוק, חוויית לקוח וייעוץ שיווקי.

עדי ענבר

עוסקת במחקר וניהול מידע ב – 10 השנים האחרונות. בעלת תואר במשפטים, רקע במנהל עסקים ועם ניסיון עשיר ורב בתחום מחקרי שוק, חוויית לקוח וייעוץ שיווקי.

  • Black LinkedIn Icon
  • Black Facebook Icon

תודה על פנייתך נשתדל להשיב בהקדם

יצירת קשר

התעשיה 5, רעננה ישראל

Hatasia 5, Raanana, Israel

טלפון: 052-6801176

tammy@2thepoint.co.il

adi@2thepoint.co.il